Тариф з надання послуг зі збору та вивезення ТПВ на території сіл Семенівської сільської ради 2019 рік

Запорізька область

Мелітопольський район

Семенівська сільська рада

Сьомого  скликання

шістдесят перша сесія

РІШЕННЯ

29.08. 2019                                                                       №04-61/19

Про коригування встановлених тарифів

на послуги з поводження з побутовими відходами

на території Семенівської сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою КМУ №1010 від 26.07.2006 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», розглянувши протокольне рішення постійної комісії Семенівської сільської ради з питань розгляду тарифів на централізоване водопостачання, збір, вивіз та транспортування побутових відходів від 15.07.2019року з доданими розрахунками відкоригованого тарифу, у зв’язку зі зміною обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням господарської діяльності КП «ЕКОСЕМ», Семенівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити відкориговані тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами за 1м3 відходів для:

- населення – 168,83 грн.;

- бюджетних організацій – 220,28 грн.;

- інших споживачів – 249,02 грн.

1.1. Тариф на послугу з поводження з побутовими відходами за місяць з одного мешканця становить 18,57 грн.

2. Джерелом для відшкодування різниці між економічно обґрунтованим розміром собівартості 1м3 побутових відходів (191,55 грн.) та прийнятим для населення тарифом (168,83 грн.) є сільський бюджет. Сума відшкодування за 1м3 становить 22,72 грн.

3. Депутатам сільської ради разом з працівниками КП «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради довести до відома населення затверджений розмір тарифу.

4. Секретарю Семенівської сільської ради Башаріній В.В. розмістити дане рішення в засобах масової інформації.

5. Рішення сесії «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для КП «ЕКОСЕМ» № 03-52/19 від 31.01.2019року вважати таким, що втратило чинність з моменту набрання чинності даним рішенням.

6. Дане рішення сільської ради набирає чинності з 01.09.2019 року.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетребко П.С.

Сільський голова                                                                                А.В. Єрмоленко

Проект рішення вносить:

директор КП «ЕКОСЕМ»                                                         Л.А. Подкаменна

Аркуш погодження додається