Порядок денний п’ятдесят першої сесії сьомого скликання від

24 грудня 2018 року

1. Про умови оплати праці сільського голови

Різне: інформація сільського голови

Дата проведення сесії: 24.12.2018

№ скликання: 7

№ сесії: 51

Загальна кількість депутатів районної ради: 22

Кількість депутатів, які зареєструвалися: 17

Питання: 1. Про умови оплати праці сільського голови

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Сьомого  скликання

П’ятдесят перша сесія

РІШЕННЯ

24 грудня 2018р                                                                                                                    №01-51/18

Про умови оплати праці

сільського голови

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 21, 22 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,  Семенівська сільська рада   В И Р І Ш И Л А :

1. Оплату праці сільського голови проводити згідно з постановою КМУ від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів».
  2. Преміювати сільського голову за сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення у праці у розмірі 70% до заробітної плати на місяць з врахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  3. Преміювати сільського голову до професійного свята - День місцевого самоврядування  та до Дня незалежності України  у розмірі середньомісячної заробітної плати .
  4. Встановити надбавку сільському голові за високі досягнення у праці, складність та напруженість у розмірі 30% посадового окладу
  5. При наданні відпустки виплачувати сільському голові матеріальну допомогу на оздоровлення  та вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.
  6. Дозволити сільському голові, або секретарю сільської ради у разі відсутності голови, преміювати працівників сільської ради відповідно до їх особистого вкладу у виконання завдань в межах фонду оплати праці за відповідний період.

Семенівський сільський голова                                                       А.В. Єрмоленко

Голосування: в цілому – за – 14  депутатів

Шитік Андрій Юрійович

Шкітіна Світлана Олександрівна