АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

І. Визначення проблеми та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом регулювання

Згідно зі статтею 10 та пунктом 12.3 Податкового кодексу України законодавчо закріплено право органів місцевого самоврядування встановлювати місцеві податки та збори в межах своїх повноважень.

Податковим кодексом України визначено, що органи місцевого самоврядування щорічно до початку наступного місцевого періоду приймають рішення про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку.

Відповідно до пункту 12.3.4. статті 12 Податкового кодексу України, якщо сільська рада не прийняла рішення про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку, плата за землю справляється із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування плати за землю.

Місцеві податки та збори зараховуються в повному обсязі до місцевого бюджету та є його бюджетно-формуючим джерелом, забезпечують збалансованість дохідної частини бюджету та задоволення нагальних потреб місцевої громади.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради у 2021 році» ЗАВАНТАЖИТИ

Проект рішення з додатками "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податкуна 2021 р" ЗАВАНТАЖИТИ