Інформація

про намір змінити тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів, що надається КП «ЕКОСЕМ» на території сіл  Семенівської сільської ради

Керуючись Порядком інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  №130 та в зв’язку зі змінами в законодавчій базі України,які відбулися з 01.05.2019року, комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити тариф на послугу з поводження з побутовими відходами.

Розрахунок тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами затвердженого постановою кабінету міністрів України від 26.07.2006 року №1010 зі змінами та на підставі економічно обґрунтованих планових витрат.

Загальний розмір тарифу

Відповідно до проведених розрахунків загальний розмір тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів  пропонується встановити у розмірі з ПДВ 218,90грн. за 1 м3 відходів для всіх груп споживачів або 24.08грн.з однієї особи на місяць.

Структура тарифу  за надання послуг з поводження з побутовими відходами(вивезення твердих побутових відходів:

Види витрат

Сума витрат у плановому тарифі,грн..

Витрати на оплату праці основних робітників

Витрати на паливно-мастильні матеріали

Витрати на оплату послуг з прийому та захоронення ТПВ

201885

Загальновиробничі витрати

Адміністративні витрати

Витрати на збут

Повна собівартість

Собівартість 1м3 без ПДВ

Собівартість 1 м3 з ПДВ

Плановий обєм надання послуг

7317м3

Періодичність надання послуг з вивезення ТПВ

Послуги з вивезення побутових відходів на території сіл Семенівської сільської ради надаються  один раз на тиждень в селах Семенівка,Тамбовка,Рівне,Обільне,Новомиколаївка та через тиждень в селах Трудове,Новгородківка,Високе,Лазурне,Полянівка,Марївка відповідно до затвердженого графіку.

Обґрунтування розрахунку тарифу

Тариф змінюється у зв’язку з тим,що дохід підприємства перевищує 1млн.грн. і воно стає платником податку на додану вартість. Витрати збільшуються на 20%. Враховуючи те,що собівартість надання послуг з поводження з побутовими відходами(вивезення ТПВ)по всіх селах дорівнює середньої собівартості в цілому по підприємству, доцільно розрахувати єдиний тариф для всієї території Семенівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції щодо структури та розміру складових тарифу на вивезення ТПВ приймаються протягом 7 днів з моменту опублікування інформації, особисто, за телфоном 44-90-90, поштою за адресою: 72355,Запорізька обл..,Мелітопольський р-н, с.Семенівка, вул..Першотравнева,57 або на електрону адресу: ecosem_kp@ukr.net

Адміністрація КП «ЕКОСЕМ»