Підписано меморандум про співробітництво

17 травня 2019 року був підписаний меморандум про співробітництво між Мелітопольською районною державною адміністрацією, Мелітопольською міською радою, Новенською та Семенівською сільськими радами, Таврійським державним агротехнологічним університетом ім. Д. Моторного, ВКФ «Мелітопольська черешня», ТОВ «ССК-Інжиніринг», Запорізьким інформаційно-консультативним центром «Агро-Таврія», асоціацією виробників Мелітопольської черешні та Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Фото без опису

Відповідно до умов Меморандуму сторони домовились про спільні заходи задля розбудови регіональних економічних кластерів, сформованих на основі співробітництва територіальних громад.

Фото без опису

Співпраця буде спрямована на активізацію розвитку агропромислового сектору, формування та впровадження механізмів соціально-економічної самодостатності місцевих громад, впровадження інноваційних технологій, налагодження діалогу між наукою, бізнесом та владою, підвищення конкурентоспроможності територій та підприємств регіону, підтримку вітчизняного виробника та збільшення експорту товарів та послуг, активізацію міжнародного співробітництва тощо.                               Фото без опису

Також присутніми були обговорені пріоритетні напрями розвитку сільських територій Мелітопольщини, питання партнерства міських та сільських територіальних громад в умовах децентралізації, необхідності впровадження політики кластеризації агропромислового розвитку, винахідницької та інноваційної діяльності агротехнологічного університету, важливості державної підтримки суб’єктів аграрної сфери.