Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану с. Обільне

Дата: 22.11.2016 09:18

Семенівська сільська рада з 28.11.2016 року розпочинає процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану с. Обільне, Мелітопольського району, Запорізької області. З проектом генерального плану с. Обільне можна ознайомитись в холі адміністративної будівлі Семенівської сільської ради за адресою: с. Семенівка, вул. Першотравнева, 57, Мелітопольський район, Запорізька область, з 8:00 до 16:00, понеділок – п’ятниця або на web-сайті Семенівської сільської ради http://semenyvka.rada.org.ua Пропозиції приймаються в термін з 28.11.2016 по 28.12.2016 року. Пропозиції можуть надсилатись поштою або будуть прийматись секретарем Семенівської сільської ради Башаріною Вірою Володимирівною, контактний  тел. (0619) 44-91-41, щоденно в робочі дні з 8-16 годин»