60 сесія сьомого скликання від 25.07.2019 р.

Дата: 23.07.2019 09:49

До  порядку денного 60 сесії сьомого скликання від 25.07.2019 р. пропонується  включити  такі питання:

1. Звіт дільничного інспектора поліції про заходи щодо забезпечення правопорядку та профілактику злочинності на території сільської ради у 2018 році.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2018 р. № 01 «Про сільський бюджет на 2019 рік»

3. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Семенівської сільської ради

4. Про затвердження Правил загального користування водними об’єктами на території Семенівської сільської ради.

5. Про надання дозволу на списання автомобіля легкового марки ЗАЗ 110308 реєстраційний номер 18928 НР.

6. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Семенівської сільської ради

7. Про затвердження Правил загального користування водними об’єктами на території Семенівської сільської ради

8. Земельні питання

9. Про затвердження рішень виконавчого комітету сільської ради