До уваги споживачів, які отримують житлову супсідію

Дата: 15.03.2019 10:47

До уваги споживачів, які отримують житлову супсідію
З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ “Ощадбанк” для подальших розрахунків з надавачами послуг.
Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:
пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);
особам, які не одержують пенсію, – АТ “Ощадбанк” шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ( для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь – якого відділення банку з паспортом і ідентифікаційним номером).
Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.
За інформацією Урядового порталу