Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень  Семенівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Семенівської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради»

Проектом рішення сесії Семенівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Семенівської сільської ради» передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проектом рішення сесії Семенівської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради передбачається створити рівні права і можливості для всіх субєктів госпдарювання на території ради та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 23 квітня 2019 року на офіційному сайті Семенівської сільської ради http://semenyvka.rada.org.ua/

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Семенівської сільської ради за адресами:

- 72355, с. Семенівка вул. Першотравнева, 57

- E-mail: semenivkass@ukr.net;

- за телефонами: 44-91-41.

Зауваження та пропозиції приймаються до 23 травня 2019 року у письмовому та електронному вигляді.