Податок на землю 2019 рік

Сьомого  скликання

_________________ сесія

РІШЕННЯ

.2017                                                                                        №   _______

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Семенівської сільської ради:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) ставки орендної плати за земельні ділянки згідно з додатком 3.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або на офіційному сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань законності та врегулювання земельних відносин та з питань планування бюджету і фінансів.

4. Рішення від 11.07.2017 №6-29/17 визнати такими, що втратили чинність1.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

Сільський голова                                                         А.В.Єрмоленко