Дата: 14.01.2020 15:57

Подружня пар с. Новомиколаївки Коваль Олександр Іванович та Лідія Трохимівна сьогодні відзначили свою річницю весілля 60 років. До ювілярів завітав голова Семенівської сільської ради Єрмоленко Андрій Віталійович, який привітав подружжя зі святом, та побажав здоров'я, довголіття та щастя. Також до привітання приєднався секретар сільської ради Башаріна Віра Володимирівна, голова ветеранської спілки Новомиколаївського округу Горб Тетяна Павлівна та член виконконавчого комітету Засядько Володимир Леонтійович.
Александр Іванович та Лідія Трохимівна, вітаємо вас з річницею весілля. Будьте завжди такими ж добрими, щасливими, зберігайте своє сімейне вогнище і радійте кожному прожитому дню разом.