Про складні погодні умови на території Запорізької області

Дата: 04.02.2020 10:41

Про складні погодні умови на території Запорізької області

У зв'язку з переміщенням по території Запорізької області активного західного циклону, з 05 лютого очікується ускладнення погодних умов, а саме:

05 лютого значні опади, переважно у вигляді дощу, вітер південно-східний 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с, температура повітря вночі від 2° морозу до 3о тепла, вдень 1-6° тепла.

06 лютого помірний мокрий сніг, вночі місцями значний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вітер північний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, температура повітря впродовж доби від 4° морозу до 1о тепла.

07-08 лютого часом невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, температура повітря знизиться:

07 лютого вночі 2-7° морозу, вдень до 4° морозу - 1о тепла,
08 лютого вночі 5-10° морозу, вдень 2-7° морозу.
Складні погодні умови 05-06 лютого відповідають І рівню небезпечності (жовтому). Такі погодні умови можуть призвести до пошкодження дахів та електричних мереж, руйнування будівельних конструкцій, порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та інші збитки.

Згідно прогнозу Маріупольської гідрометеорологічної обсерваторії висота хвиль на акваторії Азовського моря сягатиме: 05 лютого 7-12 дм, 06 лютого 13-20 дм.