З 10 лютого 2020 року на території Семенівської об'єднаної територіальної громади розпочались громадські обговорення щодо погодження Статуту Семенівської сільської ради, згідно затвердженого графіку.

Дата: 11.02.2020 11:32

Ініціатор громадських обговорень – Семенівський сільський голова Єрмоленко Андрій Віталійович.

Семенівська сільська рада, представляючи інтереси жителів Семенівської об'єднаної територіальної громади, затверджуючи права та свободи людини і громадянина як вищі цінності, прямуючи до створення гідних умов життя людини, усвідомлюючи свою відповідальність за соціально-економічний і культурний розвиток громади, відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно-правових актів, виносить на громадські обговорення погодження Статуту Семенівської сільської ради.

Статут регламентує діяльність громади з урахуванням історичних, культурних і соціально-економічних особливостей, установлює систему, структуру, повноваження органів місцевого самоврядування, територіальну, правову і матеріально-фінансову основи діяльності територіальної громади як первинного суб'єкта місцевого самоврядування.