Амбулаторія села Семенівки отримала новий повнопривідний автомобіль «Renault Duster».

У 2018 році стартувала президентська програма “Доступна медицина”, якій передував ініційований колишнім главою держави Петром Порошенком закон про сільську медицину. Саме у рамках цієї програми здійснюється будівництво амбулаторій та закупівля службових автомобілів для лікарів, що працюють у сільській місцевості.

Сьогодні амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Семенівки Семенівської сільської ради отримала новий повнопривідний автомобіль «Renault Duster».  Автівка закуплена за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з місцевого. Автомобілі сучасний, потужний, зручний, має підвищену прохідність. Лікарь за будь-яких погодних умов і стану доріг зможє на ньому дістатися до пацієнтів. Таким чином жителі громад  зможуть вчасно отримувати якісну медичну послугу.