БАТЬКИ, ДІТИ ПОВИННІ ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА.

Дата: 27.03.2020 12:38

Найнебезпечніше, це те, що діти можуть хворіти вірусом COVID-2019 в легкій формі і без серйозних симптомів і при цьому бути переносниками хвороби.

ІНАКШЕ КАЖУЧИ, НАВІТЬ ЯКЩО ВАША ДИТИНА ТА ЇЇ ДРУЗІ АБСОЛЮТНО ЗДОРОВІ НА ВИГЛЯД, ВОНИ МОЖУТЬ ПЕРЕНЕСТИ ВІРУС ІНШИМ У СВОЄМУ ОТОЧЕННІ, В ТОМУ ЧИСЛІ Й ДОРОСЛИМ, ЯКІ МАТИМУТЬ СЕРЙОЗНІШІ СИМПТОМИ.

У групі ризику опинилися люди похилого віку і люди з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, діабетом, онкологією.

Навіть якщо у нашій країні не проголошено суворий карантин, як в Італії, прийшов час, коли люди самі мусять зобов'язатися "відвідувати якнайменше різних місць і перебувати там якнайкоротший час.

Тому, батьки, будьте відповідальними і свідомими, не відпускайте дітей гуляти з друзями, посидить вдома.
#залишайся_вдома