Повідомлення про об'єднання територіальних громад (Семенівської, Терпінівської, Астраханської, Промінівської, Світолодолинської)

ПОВІДОМЛЕННЯ

В Семенівській сільській раді тривають громадські обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

сіл Семенівка, Обільне, Тамбовка, Рівне Семенівської сільської ради;

сіл Терпіння, Зарічне, Північне, Спаське, Федорівка Терпіннівської сільської ради;

сіл Астраханка, Борисівка, Свободне, Арабка Астраханської сільської ради;

сіл Промінь, Берегове, Широкий Лан, Привільне, Ясне, Українське, Відрадне, Волошкове Промінівської сільської ради;

сіл Світлодолинське, Орлове, Прилуківка, Травневе, Кам’янське Світлодолинської сільської ради

в об’єднану ПРОВІДНУ (ШИРОКУ, УКРАЇНСЬКУ, СТЕПНУ, УДАЧНУ, ЗОЛОТУ) територіальну громаду Мелітопольського району Запорізької області, з адміністративним центром у селі Терпіння.

Громадські обговорення проводяться з ініціативи Семенівської сільської ради у формі засідання за круглим столом.

Засідання відбудеться 31.01.2019 о 12-30 год. в приміщенні Семенівської сільської бібліотеки за адресою: вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл.

З порядком проведення громадського обговорення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті сільської ради (semenyvka.rada.org.ua) та на дошках оголошень в будівлі сільської ради.

Пропозиції з питань, що розглядаються на обговореннях, приймаються сільською радою у письмовій формі (анонімні пропозиції не приймаються) до 31.01.2019.

Консультації щодо об’єднання надаються спеціалістами Семенівської сільської ради, відповідальними особами за адресою: вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл. т.449141.

Результати обговорення будуть винесені на розгляд сесії Семенівської сільської ради.