Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Семенівської сільської ради

Оголошення

про конкурс на заміщення вакантних посад  керівників Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської сільської Мелітопольського районну Запорізької області та комунального закладу "Трудівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

Найменування і місцезнаходження закладів освіти:

1. Семенівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області, село Семенівка, пров. Шкільний, 2;
  2. Комунальний заклад "Трудівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області,  с-ще Трудове, вул. Шкільна, 9

Найменування посади та умови  праці: Керівник закладу освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та преміївстановлюютьсязгідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів Українивід 30.08.2012 № 1298» та від 28.12.2016 № 1037 «Про оплату праці працівників установ  та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України  від 06.12.2016 № 1774–VІІІ «Про внесення  змін до деяких  законодавчих актів  України».

Кваліфікаційні  вимоги до претендентів  на посаду  керівника закладу освіти:     Керівником закладу загальної  середньої  освіти  може бути особа, яка є громадянином  України, вільно  володіє державною мовою та має  вищу  освіту  ступеня не нижче  магістра, стаж педагогічної та/абонауково-педагогічної  роботи не менше  трьох  років, організаторськ  здібності, стан фізичного і психологічного  здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних  обов’язків.

Перелік  документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Місце та строк подання  документів: Документи  приймаються з 7 квітня 2021 року по 27 квітня 2021 року до 16 год. 00 хв. у відділі   освіти   Семенівської сільської, село Семенівка, вул. Першотравнева, 57, Мелітопольського району Запорізької області.

Конкурсний  відбір  складається з таких стадій:

- видання розпорядження про проведення конкурсу;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу освіти;

- проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Дата, місцепроведення   конкурсного відбору:                                                За рішенням конкурсної   комісії дата і час, місце  проведення конкурсного відбору  будуть  повідомленні   додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної  пошти особи, яка надає  додаткову   інформацію про проведення конкурсного відбору: Марина Прудивус 0962286414, marinaprudiwus@gmail.com

Розпорядження сільського голови

Склад комісії

Оголошення про конкурс