Легальна заробітна плата - гарантія соціального захисту громадян

• Переглядів: 576

Починаючи з 2022 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше 29 років, а з 2028 не менше 35 років. Страховий стаж зараховується лише за умови сплати страхових внесків у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

Яким чином до страхового стажу для призначення пенсії зарахувати повний місяць, коли сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок?

• Переглядів: 472

Перехід на електронні трудові книжки

• Переглядів: 387

Рада України 5 лютого 2021 року прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», який передбачає поступовий перехід від паперових до електронних трудових книжок протягом п’яти років. У цей період можна буде використовувати одночасно як паперову так і електронну трудову книжку. Законом запроваджується: