АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

І. Визначення проблеми та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом регулювання

Згідно зі статтею 10 та пунктом 12.3 статті 12 Податкового кодексу України законодавчо закріплено право органів місцевого самоврядування встановлювати місцеві податки та збори в межах своїх повноважень.

Податковим кодексом України визначено, що органи місцевого самоврядування щорічно до початку наступного періоду приймають рішення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Виходячи з цього, з метою безумовного виконання законодавства, недопущення суперечливих ситуацій сільська рада повинна прийняти рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської сільської ради у 2021 році».

Проблема, яку пропонується розв’язати – забезпечення додаткових надходжень до бюджету сільської ради шляхом врегулювання справляння податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території сільської ради відповідно до Податкового кодексу України, визначення на законних підставах розміру ставок та пільг із сплати відповідного податку.

Причина виникнення проблеми:

У разі неприйняття рішення про встановлення вищевказаного податку на 2021 рік, він буде справлятися по мінімальним ставкам, що спричинить втрати дохідної частини бюджету. Як наслідок не будуть профінансовані соціальні програми та заходи.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської сільської ради у 2021 році» ЗАВАНТАЖИТИ

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно на 2021 рік ЗАВАНТАЖИТИ

Рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно на 2021 рік ЗАВАНТАЖИТИ