Повідомлення про об'єднання територіальних громад Семенівської та Вознесенівьської

В Семенівській сільській раді тривають

громадські обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад

сіл Семенівка, Обільне, Тамбовка, Рівне Семенівської сільської ради та села Вознесенка Вознесенської сільської.

Громадські обговорення проводяться з ініціативи Вознесенської сільської ради у формі засідання за круглим столом.

Засідання відбудеться 26.06.2018 об 13-00 в приміщенні Семенівської сільської бібліотеки за адресою: вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл.

З порядком проведення громадського обговорення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті сільської ради (semenyvka.rada.org.ua) та на дошках оголошень в будівлі сільської ради.

Пропозиції з питань, що розглядаються на обговореннях, приймаються сільською радою у письмовій формі (анонімні пропозиції не приймаються) до 25.06.2018.

Консультації щодо об’єднання надаються спеціалістами Семенівської сільської ради, відповідальними особами за адресою: вул. Першотравнева, 57, с. Семенівка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл. т.449141.

Результати обговорення будуть винесені на розгляд сесії Семенівської сільської ради.