Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Семенівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської сільської ради на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради на 2021 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку на території Семенівської сільської ради на 2021 рік»

Проектом рішення сесії Семенівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської сільської ради на 2021 рік» передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які б забезпечили надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проектом рішення сесії Семенівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Семенівської сільської ради на 2021 рік», передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до бюджету Семенівської сільської ради для виконання програм соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Проект рішення сесії Семенівської сільської ради «Про встановлення  єдиного податку на 2021 рік» передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Семенівської сільської ради та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 26 березня 2020 року на офіційному сайті Семенівської сільської ради http://semenivca.gromada.org.ua/.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій доданих проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Семенівської сільської ради за адресами:

• 72355, с. Семенівка, вул. Першотравнева, 57
  • 72370, с. Новгородківка, вул. Центральна, 8
  • 72353, с. Новомиколаївка, вул. Миру, 6
  • 72372 с. Полянівка, вул. Центральна, 11

E-mail: semenivkass@ukr.net;

Телефон: 44-91-41.

Зауваження та пропозиції приймаються до 26 травня 2020 року у письмовому та електронному вигляді.

Семенівський сільський голова                                            А.В.Єрмоленко