ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

щодо необхідності встановлення нових тарифів з надання послуг з поводження з побутовими відходами(вивезення ТПВ) на території  Новгородківського старостинського округу Семенівської сільської ради

Комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради починає свою діяльність з 01.06.2020 року  з надання послуг з поводження з побутовими відходами(вивезення твердих побутових відходів) на території сіл Новгородківського старостинського округу Семенівської сільської ради,для цього потрібно встановити тариф.

Розрахунок тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів затвердженого постановою кабінету міністрів України від 26.07.2006 року №1010, Наказу Мінрегіонбуду від 12.09.2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Планова собівартість 1 м3 ТПВ на  2020 рік становить- 185,06 грн.

В таблиці 1 наведені суми витрат у  плановому тарифі.

Таблиця 1

Види витрат

Сума витрат у плановому тарифі,грн..

Витрати на оплату праці основних робітників