Мелітопольський район

Сьомого  скликання

Друга сесія

РІШЕННЯ

30.01.2020                                                                                          №   -02/20

Про звернення до Мелітопольської районної ради

про перейменування села Новгородківка

Мелітопольського району Запорізької області

Керуючись ст. 26, 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол загальних зборів громадян за місцем проживання села Новгородківка, , сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутись з клопотанням до Мелітопольської районної ради про перейменування села Новгородківка Мелітопольського району Запорізької області на село Чехоград Мелітопольського району Запорізької області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-культурного розвитку території Семенівської сільської ради,  освіти, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Сільський голова                                                         А. В. ЄРМОЛЕНКО