Мелітопольський район

Сьомого  скликання

________________ сесія

РІШЕННЯ

28.03.2019                                                                      №    -   /19

Про внесення змін до статуту

КП «Семенівське» Семенівської сільської ради»

Керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст.65 Господарського кодексу України, у зв’язку з тимчасовим зупиненням діятельності  КП «Семенівське» Семенівської сільської ради» з ініціативи власника, з метою зменшення необґрунтованих фінансових витрат,

сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до статуту КП «Семенівське» Семенівської сільської ради», доповнивши статут новим абзацем наступного змісту:

«На період тимчасового припинення діятельності підприємства функції керівника виконує його засновник, який покладає окремі організації функції безпосередньо на визначену ним відповідальну особу без отримання винагороди».

2. Затвердити Статут КП «Семенівське» Семенівської сільської ради» в новій редакції з урахуванням змін.

3. До відновлення діятельності підприємства, покласти обов’язки щодо ведення обліку, подання звітності до контролюючих органів, укладення від імені комунального підприємства необхідних правочинів без довіреності на інженера енергетика адміністративно-господарського відділу сільської ради Попелешко Дмитра Дмитровича без укладення з ним трудового договору та виплати винагороди за його діяльність.

4. Доручити інженеру енергетику адміністративно-господарського відділу сільської ради Попелешко Дмитру Дмитровичу здійснити державну реєстрацію нової редакції Статуту КП «Семенівське» Семенівської сільської ради» та повідомити контролюючі органи про підписанта звітності.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетребко П.С.

Семенівський сільський голова                                             А.В.Єрмоленко