Відповіді на поширені запитання щодо електронних лікарняних

• Переглядів: 414

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили  електронний листок непрацездатності?

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили електронний листок непрацездатності?

• Переглядів: 396

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Вже з 01 жовтня 2021 року всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

Модернізація системи соціальної підтримки населення України. З виховательок – у меблярі, з кондитерів – у керамісти, з заробітчан – у піцайоло: Ось що таке «Рука допомоги»

• Переглядів: 585

Актуальні питання призначення субсидій

• Переглядів: 458

Сьогодні в Україні відбувається зміна порядку призначення та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги. Це питання викликає значний суспільний інтерес і через брак інформації супроводжується чутками і домислами. ТОВ «Агентство стратегічних рішень «Ші Стретеджіс» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту Мінсоцполітики за підтримки Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» розробило інформаційний матеріал, який базується на найбільш поширених питаннях з приводу нового порядку призначення і нарахування субсидій

"Гаряча" телефонна лінія з фахівцями Мелітопольського відділеня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Украни в Запорізької області

• Переглядів: 421

В Мелітопольському відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Украни у Запорізькій області 28 квітня 2021 року буде працювати "Гаряча" телефонна лінія, де в спілкуванні із фахівцями можна отримати відповіді і консультації з питань безпеки праці та здоров'я під час виконання трудових обов'язків та соціального захисту працюючих.

День охорони праці-2021: передбачати, готуватися та реагувати на кризу — Інвестиції у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі

• Переглядів: 442

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

Інформація щодо реалізації Програми житлових субсидій у 2021 році

• Переглядів: 707

У зв’язку з тривалістю осінньо-зимового періоду 2020/2021 років під час процесу трансформації та укрупнення районів в умовах встановлення Урядом карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 для забезпечення прийняття від громадян документів, необхідних для призначення та надання населенню житлових субсидій обласна державна адміністрація повідомляє наступне.