ЗАЯВА про встановлення тарифу Комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради

Голові

Семенівської сільської ради

Єрмоленко А.В.

ЗАЯВА

про встановлення тарифу

Комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради

72355 Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с.Семенівка, вул..Першотравнева, б.57

(повне найменування, місцезнаходження суб’єкта господарювання)

38.11 Збирання безпечних відходів

(вид господарської діяльності, дата прийняття та номер рішення про видачу ліцензії НКРЕКП суб’єкту господарювання)

Прошу розглянути заяву та додані до неї матеріали щодо встановлення тарифу на надання послуг з поводження з побутовими відходами( вивезення твердих побутових відходів) на території Полянівського старостинського округу Семенівської сільської ради.

Заява та документи, що додаються, містять достовірну інформацію.

До заяви додаються:

1. Розрахунок тарифу з надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів) на 2020рік - 1арк.
  2. Планова калькуляція надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів) на 2020рік - 1 арк
  3. Пояснювальна записка щодо необхідності встановлення нових тарифів з надання послуг з поводження з побутовими відходами(  вивезення твердих побутових відходів) на території сіл  Полянівського старостинського округу Семенівської сільської ради  -1 арк.
  4. Аналіз витрат – 1арк.
  5. Розрахунок ліміту на утворення твердих побутових відходів по комунальному підприємству «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради по Полянівському старостинському округу Семенівської сільської ради на 01.06.2020р. – 2 арк.
  6. Розрахунок об’єму надання послуг з поводження з побутовими відходами вивезення твердих побутових відходів та розрахунок вартості послуг з прийому та захоронення твердих побутових відходів – 1арк.
  7. Розрахунок паливно-мастильних матеріалів – 2арк.
  8. Розрахунок заробітної плати (окладів) робітників КП «ЕКОСЕМ» на 01.07.2020р. – 3 арк.
  9. Розрахунок загальновиробничих витрат – 2арк.
  10. Розрахунок адміністративних витрат – 1арк..
  11. Розрахунок витрат на забезпечення служби збуту – 1арк.

Директор                                                                          Л.А. Подкаменна

9червня 2020року