ЗАЯВА про встановлення тарифу Комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради

Голові

Семенівської сільської ради

Єрмоленко А.В.

ЗАЯВА

про встановлення тарифу

Комунальне підприємство «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради

72355 Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с.Семенівка, вул..Першотравнева, б.57

(повне найменування, місцезнаходження суб’єкта господарювання)

38.11 Збирання безпечних відходів

(вид господарської діяльності, дата прийняття та номер рішення про видачу ліцензії НКРЕКП суб’єкту господарювання)

Прошу розглянути заяву та додані до неї матеріали щодо встановлення тарифу на надання послуг з поводження з побутовими відходами( вивезення твердих побутових відходів) на території  Семенівської сільської ради.

Заява та документи, що додаються, містять достовірну інформацію.

До заяви додаються:

1. Розрахунок тарифу з надання послуг з поводження з побутовими відходами( вивезення ТПВ) на 2020рік - 1арк.
  2. Планова калькуляція надання послуг з поводження з побутовими відходами( вивезення ТПВ) на 2020рік - 1арк.
  3. Пояснювальна записка щодо необхідності зміни тарифів з надання послуг з поводження з побутовими відходами( вивезення ТПВ) на 2020рік на території сіл Семенівської сільської ради- 1арк.
  4. Аналіз витрат – 1арк.
  5. Розрахунок ліміту на утворення твердих побутових відходів по комунальному підприємству «ЕКОСЕМ» Семенівської сільської ради по  території Семенівської сільської ради на 01.06.2020р. – 2 арк.
  6. Розрахунок об’єму надання послуг з поводження з побутовими відходами( вивезення ТПВ)  та розрахунок вартості послуг з прийому та захоронення твердих побутових відходів – 1арк.
  7. Розрахунок паливно-мастильних матеріалів – 2арк.
  8. Розрахунок заробітної плати (окладів) робітників КП «ЕКОСЕМ» на 01.07.2020р. – 3 арк.
  9. Розрахунок загальновиробничих витрат – 2арк.
  10. Розрахунок адміністративних витрат – 1арк..
  11. Розрахунок витрат на забезпечення служби збуту – 1арк.

Директор                                                                          Л.А. Подкаменна

9 червня 2020року